Tierra Verde Esenciální olej Tea tree BIO - 10 ml - antibakteriální pomocníkTierra Verde Esenciální olej Tea tree BIO - 30 ml - antibakteriální pomocník

Tierra Verde Esenciální olej Tea tree BIO – 10 ml – antibakteriální pomocník


139 

Tierra Verde Esenciální olej Tea tree BIO – 10 ml – antibakteriální pomocník od výrobce Tierra Verde má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Esenciální olej z australského čajovníku nechybí snad v žádné české domácnosti. Blahodárně působí při infekcích horních cest dýchacích a uleví i při bodnutí hmyzem. Jeho pronikavá vůně posiluje nervový systém, podporuje koncentraci a pomáhá při únavě těla i mysli. Neutralizuje zápachy a má antibakteriální účinky, skvělý je proto i jako součást čisticích prostředků, při praní lůžkovin a ručníků nebo třeba na čištění cvičebních pomůcek. Esenciální olej od Tierra Verde je čisťounký, BIO a na jeho kvalitu dohlíží certifikace Ecogarantie. Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky Tierra Verde v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Vlastnosti produktu

Složení

Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Limonene*, Linalool*, Geraniol*. *přírodního původu

Objem

10 ml