Tierra Verde Esenciální olej Rozmarýn BIO - 10 ml - životabudičTierra Verde Esenciální olej Rozmarýn BIO - 30 ml - životabudič

Tierra Verde Esenciální olej Rozmarýn BIO – 10 ml – životabudič


118 

Tierra Verde Esenciální olej Rozmarýn BIO – 10 ml – životabudič od výrobce Tierra Verde má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Kořeněná a silně povzbuzující vůně rozmarýnu působí jako životabudič. Zažene únavu, uleví při nachlazení, podpoří koncentraci i paměť. Podporuje také prokrvení organizmu, nezdráhejte se ho proto kápnout i do koupele nebo do masážního oleje. Esenciální olej z této úžasné byliny povzbudí při duševní práci, v kanceláři, doma při učení nebo i při dlouhé jízdě autem. V Tierra Verde jej připravili šetrně, v BIO kvalitě a s certifikátem Ecogarantie. Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky Tierra Verde v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Vlastnosti produktu

Složení

Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Limonene*, Linalool*. *přírodního původu

Objem

10 ml