Tierra Verde Dezinfekční prostředek na omyvatelné povrchy - 1 lTierra Verde Dezinfekční prostředek na omyvatelné povrchy - 750 ml

Tierra Verde Dezinfekční prostředek na omyvatelné povrchy – 1 l


275 

Tierra Verde Dezinfekční prostředek na omyvatelné povrchy – 1 l od výrobce Tierra Verde má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Dezinfekční prostředek na bázi rostlinného alkoholu je vhodný na všechny pevné povrchy v domácnosti – v kuchyni, koupelně či na WC – a atestaci má i na úklid v potravinářském průmyslu. Používá se neředěný. Neobsahuje chlór, nezanechává nežádoucí stopy a je vhodný i pro domácnosti s malými dětmi a zvířecími miláčky. Účinně likviduje bakterie, viry i plísně. Neobsahuje žádné kontroverzní složky, jen alkohol a éterické oleje v BIO kvalitě, které jeho účinek ještě zesilují. Není ničím ředěný, na aplikaci tedy stačí opravdu malé množství a díky tomu vám vydrží delší dobu. Citrónovo – levandulová vůně váš domov navíc krásně provoní. Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky Tierra Verde v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Vlastnosti produktu

  • Složení: 70 % ethanol, levandulová a citronová silice v biokvalitě (Lavandula intermedia a Citrus limon), linalool, limonen.
  • Objem: 1 l
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

70 % ethanol, levandulová a citronová silice v biokvalitě (Lavandula intermedia a Citrus limon), linalool, limonen.

Objem

1 l