Sunny Fruit Ovocné koule z datlí a meruněk s kousky kakaa a lískovými ořechy obalené v kokosu BIO (126 g)

Sunny Fruit Ovocné koule z datlí a meruněk s kousky kakaa a lískovými ořechy obalené v kokosu BIO (126 g)


129 

Sunny Fruit Ovocné koule z datlí a meruněk s kousky kakaa a lískovými ořechy obalené v kokosu BIO (126 g) od výrobce Sunny Fruit má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Lahodné ovocné kuličky Have a ball! uspokojí i ty největší mlsouny. Obsahují rozemleté datle, meruňky, lískové oříšky, kakaové boby a obalené jsou v kokosu. Veškeré suroviny jsou v BIO kvalitě a není v nich ani ždibec přidaného cukru, konzervantů, siřičitanů, pesticidů nebo barviv. Hodí se mít jeden vždy po ruce, a to zvláště ve chvíli, kdy vás přepadne hlad nebo mlsná. Oblíbí si je i děti, které jimi bez reptání nahradí konvenční cukrovinky. Plody se ekologicky pěstují a suší na sluníčku u Egejského moře v úrodném tureckém Izmiru. Díky této šetrné metodě si uchovávají širokou škálu živin a vitamínů a jsou bohatým zdrojem vlákniny. Kuličky přijdou vhod jako rychlá snídaně, svačina do školy nebo snack na túru. Britští Sunny Fruit na stůl přinášejí eticky vyráběné BIO pochutiny ze sušeného ovoce. To rostlo ve slunném Turecku, kde na slunci pobylo i při sušení. Nikde nenajdete ani trochu přidaného cukru, protože ovoce sklízí až když je zralé a slaďoučké. Vše je bez konzervantů, siřičitanů i dalších neřádů. Prostě k nakousnutí a připravené zahnat mlsnou doma i na cestách.

Vlastnosti produktu

  • Složení: BIO sušené datle* (46,5 %), BIO sušené meruňky* (30 %), BIO lískové ořechy*(15 %), BIO kakaové kousky* (5 %), BIO kokos* (3,5 %) *z ekologického zemědělství
  • :
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

BIO sušené datle* (46,5 %), BIO sušené meruňky* (30 %), BIO lískové ořechy*(15 %), BIO kakaové kousky* (5 %), BIO kokos* (3,5 %)
*z ekologického zemědělství