Sonnentor Ledový džbánek BIO - pomeranč a bazalka - sáčky (16 x 2

Sonnentor Ledový džbánek BIO – pomeranč a bazalka – sáčky (16 x 2,5 g)


150 

Sonnentor Ledový džbánek BIO – pomeranč a bazalka – sáčky (16 x 2,5 g) od výrobce Sonnentor má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Mňaaaam. Kousky manga a banánu. Úžasně voňavá bazalka a meduňka. Černý bez, ibišek, echinacea a na závěr pomerančový esenciální olej. Tahle bylinná směs s ovocem se povedla. Kompostovatelný pytlík stačí zalít studenou vodou a po chvilce si všechnu tu vyluhovanou dobrotu můžete vychutnat. Skvěle lahodí chlazená ve džbánku a zpestřit ji můžete čím je libo. Kousky čerstvého ovoce, plátky citronu nebo čestvé lístky meduňky povýší tenhle nápoj na nezapomenutelný zážitek.  Česko-rakouská značka Sonnentor nás svým přístupem uvádí v obdivný úžas. Průkopník ve výrobě bioproduktů svými lahodnými čaji i voňavým kořením rozdává radost už přes čtvrt století. Es má přitom tahle srdcová značka plný rukáv. 100% BIO kvalita každé ingredience. Šetrné zpracování a velký díl ruční práce. Kompostovatelné materiály, minimalizace odpadů a uhlíkové stopy. Obdivuhodně transparentní a férová spolupráce s farmáři. To jsou jen střípky inspirativní práce, kterou tým Sonnentoru dělá svět lepším místem. Nezaměnitelná značka přeměňuje obyčejný hrneček s čajem v symbol naděje, že poctivou prací v souladu se Zemí skutečně můžeme pomoci následujícím generacím k lepší budoucnosti. 

Vlastnosti produktu

  • Složení: Verbena citronová (45 %)*, Čokoládová máta (45 %)*, Citron kousky*. *Z kontrolovaného ekologického zemědělství
  • :
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

Verbena citronová (45 %)*, Čokoládová máta (45 %)*, Citron kousky*. *Z kontrolovaného ekologického zemědělství