Sonnentor Černý čaj aromatizovaný Rozkošná Mary Grey BIO - nálev. sáčky (18 x 1

Sonnentor Černý čaj aromatizovaný Rozkošná Mary Grey BIO – nálev. sáčky (18 x 1,5 g) – s tóny svěžích citrusů


95 

Sonnentor Černý čaj aromatizovaný Rozkošná Mary Grey BIO – nálev. sáčky (18 x 1,5 g) – s tóny svěžích citrusů od výrobce Sonnentor má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:

Štítek:

Šálek lahodného černého čaje, hřejivá atmosféra a relax. Tak to vám dopřeje Rozkošná Mary Grey od Sonnentoru ukrytá v originální malované krabičce. 🙂 Aromatizovaný černý čaj BIO se směsí citronu a červeného pomeranče potěší chuťové pohárky těch, kteří milují chuť čistých přírodních surovin. Jen si to představte – svěží aroma čajových lístků, které je prošpikované tóny citrusů. 100% přírodní ingredience a BIO kvalita je u Sonnentoru samozřejmostí. Česko-rakouská značka Sonnentor nás svým přístupem uvádí v obdivný úžas. Průkopník ve výrobě bioproduktů svými lahodnými čaji i voňavým kořením rozdává radost už přes čtvrt století. Es má přitom tahle srdcová značka plný rukáv. 100% BIO kvalita každé ingredience. Šetrné zpracování a velký díl ruční práce. Kompostovatelné materiály, minimalizace odpadů a uhlíkové stopy. Obdivuhodně transparentní a férová spolupráce s farmáři. To jsou jen střípky inspirativní práce, kterou tým Sonnentoru dělá svět lepším místem. Nezaměnitelná značka přeměňuje obyčejný hrneček s čajem v symbol naděje, že poctivou prací v souladu se Zemí skutečně můžeme pomoci následujícím generacím k lepší budoucnosti. 

Vlastnosti produktu

  • Složení: Černý čaj jihoindický bio (93%), Červený pomeranč bio (4%), Citronová kůra bio, Pomeranč extra éterický olej bio
  • :
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

Černý čaj jihoindický bio (93%), Červený pomeranč bio (4%), Citronová kůra bio, Pomeranč extra éterický olej bio