Sonett Změkčovač vody - 500 g - pro účinné praní v tvrdé voděSonett Změkčovač vody - 1 kg - pro účinné praní v tvrdé vodě

Sonett Změkčovač vody – 500 g – pro účinné praní v tvrdé vodě


139 

Sonett Změkčovač vody – 500 g – pro účinné praní v tvrdé vodě od výrobce Sonett má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Máte-li příliš tvrdou vodu, je vhodné do praní přidat zvlášť změkčovač vody pro zvýšení účinku mýdla jako hlavní aktivní složky pracích prostředků Sonett. Zaručí se tak maximálně ekologické i ekonomické použití. Sonett jsme si zamilovali. Vyrábí nejspíš tu nejkvalitnější a nejčistší ekologickou drogerii, kterou lze v Česku sehnat. Do důsledků řeší kvalitu surovin, výrobu svých prostředků a dopad na naše zdraví i životní prostředí. Garantují 100% odbouratelnost všech svých produktů. Používají dokonce suroviny v BIO kvalitě, což je i ve světě ekodrogerie velmi neobvyklé. Zcela výjimečný je fakt, že používají i energeticky silné balzamické přísady, které dále rytmizují a taktéž pravotočivě vířenou, energizovanou vodu. Samozřejmě žádné živočišné suroviny, žádné testování na zvířatech.

Vlastnosti produktu

Složení

Zeolit A (> 30 %), uhličitan sodný (15 – 30 %), citrát (5 – 15 %)

Hmotnost

500 g