Sonett Prostředek na nádobí Sensitive - 300 ml - i pro nejcitlivější a alergickou pokožkuSonett Prostředek na nádobí Sensitive - 1 l - i pro nejcitlivější a alergickou pokožku

Sonett Prostředek na nádobí Sensitive – 300 ml – i pro nejcitlivější a alergickou pokožku


69 

Sonett Prostředek na nádobí Sensitive – 300 ml – i pro nejcitlivější a alergickou pokožku od výrobce Sonett má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Prostředek na ruční mytí nádobí Sensitive od Sonettu bez jakékoliv vůně je vysoce koncentrovaný a tím pádem velmi ekonomický. Je velmi šetrný ke kůži a vhodný i pro tu nejcitlivější a alergickou pokožku. Sonett jsme si zamilovali. Vyrábí nejspíš tu nejkvalitnější a nejčistší ekologickou drogerii, kterou lze v Česku sehnat. Do důsledků řeší kvalitu surovin, výrobu svých prostředků a dopad na naše zdraví i životní prostředí. Garantují 100% odbouratelnost všech svých produktů. Používají dokonce suroviny v BIO kvalitě, což je i ve světě ekodrogerie velmi neobvyklé. Zcela výjimečný je fakt, že používají i energeticky silné balzamické přísady, které dále rytmizují a taktéž pravotočivě vířenou, energizovanou vodu. Samozřejmě žádné živočišné suroviny, žádné testování na zvířatech.

Vlastnosti produktu

  • Složení: Cukerné tenzidy (5-15 %), deriváty z kokosového oleje (1-5 %), rostlinný alkohol (etanol) (1-5 %), sůl < 1%, citrát < 1 %, pravotočivě vířená voda (až 100 %).
  • Objem: 300 ml
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

Cukerné tenzidy (5-15 %), deriváty z kokosového oleje (1-5 %), rostlinný alkohol (etanol) (1-5 %), sůl < 1%, citrát < 1 %, pravotočivě vířená voda (až 100 %).

Objem

300 ml