Sonett Máchadlo prádla - 1 l - vhodné pro všechny typy látekSonett Máchadlo prádla - 10 l - vhodné pro všechny typy látek

Sonett Máchadlo prádla – 1 l – vhodné pro všechny typy látek


159 

Sonett Máchadlo prádla – 1 l – vhodné pro všechny typy látek od výrobce Sonett má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


100% přírodní máchadlo od Sonettu poskytuje extra péči především pro choulostivé svršky – ale je vhodné pro všechny typy látek. Pomáhá spláchnout zbytky pracího prostředku a neutralizuje vodu při máchání, což je důležité především pro lidi s citlivou pokožkou a alergickými reakcemi. Většina pracích prostředků je totiž zásaditých. Rozzařuje také barvy, uhlazuje vlákna a změkčuje textilie. Sonett jsme si zamilovali. Vyrábí nejspíš tu nejkvalitnější a nejčistší ekologickou drogerii, kterou lze v Česku sehnat. Do důsledků řeší kvalitu surovin, výrobu svých prostředků a dopad na naše zdraví i životní prostředí. Garantují 100% odbouratelnost všech svých produktů. Používají dokonce suroviny v BIO kvalitě, což je i ve světě ekodrogerie velmi neobvyklé. Zcela výjimečný je fakt, že používají i energeticky silné balzamické přísady, které dále rytmizují a taktéž pravotočivě vířenou, energizovanou vodu. Samozřejmě žádné živočišné suroviny, žádné testování na zvířatech.

Vlastnosti produktu

  • Složení: Kyselina citronová (15 – 30%), rostlinný alkohol – etanol (5 – 15%), vířená voda (do 100 %).
  • Objem: 1 l
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

Kyselina citronová (15 – 30%), rostlinný alkohol – etanol (5 – 15%), vířená voda (do 100 %).

Objem

1 l