Salvia Paradise Camu camu BIO (120 kapslí) - vitamin c z amazonského ovoce

Salvia Paradise Camu camu BIO (120 kapslí) – vitamin c z amazonského ovoce


389 

Salvia Paradise Camu camu BIO (120 kapslí) – vitamin c z amazonského ovoce od výrobce Salvia Paradise má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Tyhle rostlinné kapsle naplnili v Salvia Paradise práškem z kyselého amazonského ovoce camu camu, které obsahuje až 30x více vitaminu C než pomeranč. V každé tobolce tak najdete zcela přírodní céčko z ekologicky sbíraného ovoce. Syntetické složky, barviva či plnidla v ní budete hledat marně. A proč je vitamin C pro tělo důležitý? Přispívá ke správému fungování imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem a pomáhá také snížit únavu. Česká rodinná firma Salvia Paradise dováží a pečlivě zpracovává ty nejkvalitnější byliny a blahodárné rostliny. Získává je přímo od pěstitelů, často z ekologické produkce či z volných sběrů v jejich domovinách. Na kvalitu jsou v Salvia Paradise přitom opravdoví psi. Všechny rostlinky prochází několikastupňovou kontrolou a ve vlastní výrobně z nich pečlivě tvoří blahodárné tinktury, čisté směsi a další úžasné doplňky stravy. Svým produktům vdechují život ve spolupráci se zkušenými fytoterapeuty a v přímé návaznosti na nejnovější vědecké studie. Zodpovědný přístup je cítit z každé jejich lahvičky, stejně tak jako jejich mise – pomoci lidem k vitalitou nabitému životu.

Vlastnosti produktu

  • Složení: 100% Myrciaria dubia*, 400 mg/kapsle, obal veg. kapsle HPMC (hypromelosa). *Z kontrolovaného ekologického zemědělství
  • :
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

100% Myrciaria dubia*, 400 mg/kapsle, obal veg. kapsle HPMC (hypromelosa). *Z kontrolovaného ekologického zemědělství