Salvia Paradise Ašvaganda - vitánie BIO (120 kapslí) - pomáhá zvládat dočasný stres

Salvia Paradise Ašvaganda – vitánie BIO (120 kapslí) – pomáhá zvládat dočasný stres


399 

Salvia Paradise Ašvaganda – vitánie BIO (120 kapslí) – pomáhá zvládat dočasný stres od výrobce Salvia Paradise má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Pro rostlinu Ashwagandhu, po tisíciletí využívanou v ajurvédském léčitelství, máme v češtině krásný název – vitánie snodárná. A ne nadarmo! Pomáhá totiž snadnějšímu usínání, relaxuje a přispívá ke zvládnutí dočasného stresu. Ašvaganda je účinný antioxidant, chrání tedy buňky před oxidativním stresem, podporuje vitalitu, dodá energii, zlepší koncentraci a pomáhá také ke správné činnosti srdce. Sáhněte po ní v období zvýšeného stresu, při únavě a skvěle poslouží i lidem staršího věku. Česká rodinná firma Salvia Paradise dováží a pečlivě zpracovává ty nejkvalitnější byliny a blahodárné rostliny. Získává je přímo od pěstitelů, často z ekologické produkce či z volných sběrů v jejich domovinách. Na kvalitu jsou v Salvia Paradise přitom opravdoví psi. Všechny rostlinky prochází několikastupňovou kontrolou a ve vlastní výrobně z nich pečlivě tvoří blahodárné tinktury, čisté směsi a další úžasné doplňky stravy. Svým produktům vdechují život ve spolupráci se zkušenými fytoterapeuty a v přímé návaznosti na nejnovější vědecké studie. Zodpovědný přístup je cítit z každé jejich lahvičky, stejně tak jako jejich mise – pomoci lidem k vitalitou nabitému životu.

Vlastnosti produktu

  • Složení: 100% Withania somnifera 350 mg/kapsle*, veg. kapsle: HPMC (hypromelosa). *Z kontrolovaného ekologického zemědělství
  • :
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

100% Withania somnifera 350 mg/kapsle*, veg. kapsle: HPMC (hypromelosa). *Z kontrolovaného ekologického zemědělství