Purity Vision Vanilkový olej BIO (100 ml) - pro suchou a zralou pokožku

Purity Vision Vanilkový olej BIO (100 ml) – pro suchou a zralou pokožku


349 

Purity Vision Vanilkový olej BIO (100 ml) – pro suchou a zralou pokožku od výrobce Purity Vision máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Sladce voňavý vanilkový olej s univerzálním využitím zahřeje na těle i duši. Vznikl pozvolným macerováním pravých vanilkových lusků v BIO olejích, za studena lisovaných – konkrétně slunečnicovém, arganovém a jojobovém. Zregeneruje a vyživí suchou a zralou pokožku a skvěle se hodí pro denní i noční pleťovou péči. Svou hřejivou silou vás ochrání v chladných obdobích a masáže i relaxační koupele jsou s tímto voňavcem naprosto návykovou záležitostí. Purity Vision je česká značka, která už od roku 2008 usiluje o spojení starého a tradičního, s novým a neotřelým. Za svůj cíl si bere nabídnout maximální kvalitu, kterou si zároveň může dovolit každý. Je to značka, která pomáhá. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích a zároveň neustále sleduje trendy v péči o lidské zdraví. Tak může nabídnout skutečnou přidanou hodnotu všem zúčastněným. Produkty tak nejsou už jen bohapustým zbožím. Jsou přínosem, hodnotou, příležitostí.

Vlastnosti

  • Certifikáty: CPK BIO, Cruelty Free and Vegan PETA
  • Jak recyklovat: Pokud prázdnou lahvičku nevyužijete doma, recyklujte ji v kontejneru na sklo. Dávkovač patří do kontejneru na plast.
  • Materiál obalu: Skleněná lahvička s plastovým dávkovačem
  • Další parametry máme zde.
Certifikáty

CPK BIO, Cruelty Free and Vegan PETA

Jak recyklovat

Pokud prázdnou lahvičku nevyužijete doma, recyklujte ji v kontejneru na sklo. Dávkovač patří do kontejneru na plast.

Materiál obalu

Skleněná lahvička s plastovým dávkovačem

Objem

100 ml