Purity Vision Opunciový olej roll-on RAW BIO (5 ml) - přírodní liftingové sérum

Purity Vision Opunciový olej roll-on RAW BIO (5 ml) – přírodní liftingové sérum


279 

Purity Vision Opunciový olej roll-on RAW BIO (5 ml) – přírodní liftingové sérum od výrobce Purity Vision má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Opunciový olej s certifikací CPK BIO je vybaven praktickým roll-on aplikátorem a působí jako přírodní liftingové a revitalizační sérum na drobné vrásky kolem očí a rtů. Opečuje všechny typy pleti, včetně té problematické a citlivé. Stejně jako si kaktus z marocké pouště dokáže udržet svou vlhkost, opunciový olej udrží hydrataci v pleti, a tím jí dodá dlouhodobou svěžest. Úžasný olejíček zlepší strukturu pokožky, zanechá ji zářivou, svěží a mladistvou. Purity Vision je česká značka, která už od roku 2008 usiluje o spojení starého a tradičního, s novým a neotřelým. Za svůj cíl si bere nabídnout maximální kvalitu, kterou si zároveň může dovolit každý. Je to značka, která pomáhá. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích a zároveň neustále sleduje trendy v péči o lidské zdraví. Tak může nabídnout skutečnou přidanou hodnotu všem zúčastněným. Produkty tak nejsou už jen bohapustým zbožím. Jsou přínosem, hodnotou, příležitostí.

Vlastnosti produktu

  • Složení: 100% Raw Bio Opunciový olej/Opuntia ficus indica (Prickly Pear) Seed Oil*. *Z kontrolovaného ekologického zemědělství.
  • :
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

100% Raw Bio Opunciový olej/Opuntia ficus indica (Prickly Pear) Seed Oil*. *Z kontrolovaného ekologického zemědělství.