Purity Vision Levandulový olej BIO (100 ml) - univerzální péče o citlivou pokožku

Purity Vision Levandulový olej BIO (100 ml) – univerzální péče o citlivou pokožku


249 

Purity Vision Levandulový olej BIO (100 ml) – univerzální péče o citlivou pokožku od výrobce Purity Vision máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Uvolnění a klid pro tělo i duši přináší něžný levandulový olej s univerzálním využitím. Vznikl pozvolným macerováním levandulových květů v BIO olejích, za studena lisovaných – konkrétně slunečnicovém, arganovém a jojobovém. Uleví extrémně suché a ekzematické pokožce, opečuje pleť se sklony k akné a skvělý je i na masáž nebo jako aromaterapeutická příměs do koupele. Díky jemnému složení s ním navíc můžete opečovat také pokožku svých malých mrňousků. Purity Vision je česká značka, která už od roku 2008 usiluje o spojení starého a tradičního, s novým a neotřelým. Za svůj cíl si bere nabídnout maximální kvalitu, kterou si zároveň může dovolit každý. Je to značka, která pomáhá. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích a zároveň neustále sleduje trendy v péči o lidské zdraví. Tak může nabídnout skutečnou přidanou hodnotu všem zúčastněným. Produkty tak nejsou už jen bohapustým zbožím. Jsou přínosem, hodnotou, příležitostí.

Vlastnosti

  • Certifikáty: CPK BIO, Cruelty Free and Vegan PETA
  • Jak recyklovat: Pokud prázdnou lahvičku nevyužijete doma, recyklujte ji v kontejneru na sklo. Dávkovač patří do kontejneru na plast.
  • Materiál obalu: Skleněná lahvička s plastovým dávkovačem
  • Další parametry máme zde.
Certifikáty

CPK BIO, Cruelty Free and Vegan PETA

Jak recyklovat

Pokud prázdnou lahvičku nevyužijete doma, recyklujte ji v kontejneru na sklo. Dávkovač patří do kontejneru na plast.

Materiál obalu

Skleněná lahvička s plastovým dávkovačem

Objem

100 ml