Purity Vision Levandulové máslo BIO (120 ml) - vhodné pro citlivou pokožku

Purity Vision Levandulové máslo BIO (120 ml) – vhodné pro citlivou pokožku


249 

Purity Vision Levandulové máslo BIO (120 ml) – vhodné pro citlivou pokožku od výrobce Purity Vision máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Uvolnění pro tělo i duši přináší něžné tělové máslo s univerzálním využitím. Vzniklo macerací čestvých snítek levandulových květů v BIO a férovém bambuckém másle té nejvyšší kvality. Od podráždění zklidní citlivou, suchou i ekzematickou pokožku celého těla, vhodné je k péči o pleť se sklony k akné a rty zanechá neskutečně hebké. Máslo se snadno aplikuje, rychle se vstřebá a jeho složení si oblíbí i ta nejjemnější pokožka malých drobečků. Purity Vision je česká značka, která už od roku 2008 usiluje o spojení starého a tradičního, s novým a neotřelým. Za svůj cíl si bere nabídnout maximální kvalitu, kterou si zároveň může dovolit každý. Je to značka, která pomáhá. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích a zároveň neustále sleduje trendy v péči o lidské zdraví. Tak může nabídnout skutečnou přidanou hodnotu všem zúčastněným. Produkty tak nejsou už jen bohapustým zbožím. Jsou přínosem, hodnotou, příležitostí.

Vlastnosti

  • Certifikáty: CPK BIO, Fair For life, Cruelty Free and Vegan PETA
  • Jak recyklovat: Pokud prázdnou dózu nevyužijete doma, recyklujte ji v kontejneru na sklo. Víčko vhoďte do příslušného kontejneru na kov.
  • Materiál obalu: Skleněná dóza s kovovým víčkem.
  • Další parametry máme zde.
Certifikáty

CPK BIO, Fair For life, Cruelty Free and Vegan PETA

Jak recyklovat

Pokud prázdnou dózu nevyužijete doma, recyklujte ji v kontejneru na sklo. Víčko vhoďte do příslušného kontejneru na kov.

Materiál obalu

Skleněná dóza s kovovým víčkem.

Objem

120 ml