Purity Vision Levandulová voda BIO - 250 ml - zklidňuje a tonizujePurity Vision Levandulová voda BIO - 1 l - zklidňuje a tonizuje

Purity Vision Levandulová voda BIO – 250 ml – zklidňuje a tonizuje


289 

Purity Vision Levandulová voda BIO – 250 ml – zklidňuje a tonizuje od výrobce Purity Vision má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


BIO Levandulová voda Purity Vision pochází ze sluncem zalitých polí v Bulharsku. Květinová pleťová voda vzniká destilací z pečlivě zpracovaných čerstvých květů levandule v BIO kvalitě. Voda na sebe při destilaci váže rostlinné vosky a biostimulátory. Má velmi všestranné využití – jako pleťová zklidňující voda, tonikum, voda po holení, nebo k obkladům unavených očí či při horečkách. Umí také skvěle uklidnit pocuchané nervy. Purity Vision je česká značka, která už od roku 2008 usiluje o spojení starého a tradičního, s novým a neotřelým. Za svůj cíl si bere nabídnout maximální kvalitu, kterou si zároveň může dovolit každý. Je to značka, která pomáhá. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích a zároveň neustále sleduje trendy v péči o lidské zdraví. Tak může nabídnout skutečnou přidanou hodnotu všem zúčastněným. Produkty tak nejsou už jen bohapustým zbožím. Jsou přínosem, hodnotou, příležitostí.

Vlastnosti produktu

Složení

100% čistá levandulová voda z kontrolovaného ekologického zemědělství

Objem

250 ml