Purity Vision Kokosový olej panenský BIO - 420 ml - za studena lisovanýPurity Vision Kokosový olej panenský BIO - 900 ml - za studena lisovaný

Purity Vision Kokosový olej panenský BIO – 420 ml – za studena lisovaný


199 

Purity Vision Kokosový olej panenský BIO – 420 ml – za studena lisovaný od výrobce Purity Vision má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Vysoce kvalitní olej lisovaný za studena suchou metodou z čerstvých kokosových ořechů v BIO kvalitě. Tento olej byl historicky jeden z prvních kokosových olejů na českém trhu a své místo na slunci si drží dodnes. S jednou skleničkou kvalitního kokosového oleje toho totiž vykouzlíte víc, než byste čekali. Všestranný pomocník v koupelně, kuchyni i ložnici. Skvělý pro péči o pokožku, vlasy, do kuchyně nebo třeba na masáž.  Purity Vision je česká značka, která už od roku 2008 usiluje o spojení starého a tradičního, s novým a neotřelým. Za svůj cíl si bere nabídnout maximální kvalitu, kterou si zároveň může dovolit každý. Je to značka, která pomáhá. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích a zároveň neustále sleduje trendy v péči o lidské zdraví. Tak může nabídnout skutečnou přidanou hodnotu všem zúčastněným. Produkty tak nejsou už jen bohapustým zbožím. Jsou přínosem, hodnotou, příležitostí.

Vlastnosti produktu

Složení

100% kokosový olej z kontrolovaného ekologického zemědělství

Objem

420 ml