Purity Vision Kokosová sada BIO (3 ks) - blahodárné a všestranné použití

Purity Vision Kokosová sada BIO (3 ks) – blahodárné a všestranné použití


299 

Purity Vision Kokosová sada BIO (3 ks) – blahodárné a všestranné použití od výrobce Purity Vision máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Tři druhy kokosových olejů v BIO kvalitě se ukrývají v této praktické dárkové sadě. Jedinečnou vlastností kokosových olejů je jejich univerzálnost. Lze je využívat jak v kuchyni, tak i jako kosmetiku. Sada obsahuje Raw BIO Kokosový olej, BIO Panenský Kokosový olej a BIO Kokosový olej bez vůně. Purity Vision je česká značka, která už 10 let usiluje o spojení starého a tradičního, s novým a neotřelým. Za svůj cíl si bere nabídnout maximální kvalitu, kterou si zároveň může dovolit každý. Je to značka, která pomáhá. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích a zároveň neustále sleduje trendy v péči o lidské zdraví. Tak může nabídnout skutečnou přidanou hodnotu všem zúčastněným. Produkty tak nejsou už jen bohapustým zbožím. Jsou přínosem, hodnotou, příležitostí.

Vlastnosti

  • Země původu: Filipíny
  • Materiál obalu: papírová krabička a skleněné lahvičky s kovovým víčkem
  • Složení: Raw BIO kokosový olej: 100% kokosový olej z kontrolovaného ekologického zemědělství. BIO Kokosový olej panenský: 100% kokosový olej z kontrolovaného ekologického zemědělství. BIO Kokosový olej bez vůně: 100% kokosový olej z kontrolovaného ekologického zemědělství.
  • Další parametry máme zde.
Země původu

Filipíny

Materiál obalu

papírová krabička a skleněné lahvičky s kovovým víčkem

Složení

Raw BIO kokosový olej: 100% kokosový olej z kontrolovaného ekologického zemědělství.
BIO Kokosový olej panenský: 100% kokosový olej z kontrolovaného ekologického zemědělství.
BIO Kokosový olej bez vůně: 100% kokosový olej z kontrolovaného ekologického zemědělství.