Nobilis Tilia Mokřadkový olej (20 ml) - nejstabilnější ze všech olejů

Nobilis Tilia Mokřadkový olej (20 ml) – nejstabilnější ze všech olejů


139 

Nobilis Tilia Mokřadkový olej (20 ml) – nejstabilnější ze všech olejů od výrobce Nobilis Tilia máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Mokřadkový olej ze semínek se výborně vstřebává, má výjimečné antioxidační účinky, posiluje odolnost pleti, efektivně vyživuje, chrání a hydratuje. Více není třeba dodávat. Lisuje se za studena ze semen rostlinky Limmanthes alba, tzv. Zrcadlovky bílé. Ta se vyskytuje především v oblastech kolem řek a větších potoků, kde je stále vlhká půda. Olej patří mezi nejstabilnější oleje vůbec (neoxiduje, nekazí se a má téměř neomezenou trvanlivost). Nobilis Tilia je ryze českou společností vyrábějící tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku. Většina produktů má jedny z nejpřísnějších certifikátů CPK nebo CPK BIO, které zaručují nejvyšší kvalitu surovin i výrobního procesu. Produkty neobsahují živočišné přísady a žádné nejsou testované na zvířatech.

Vlastnosti

  • Certifikáty: CPK – Certifikovaná přírodní kosmetika
  • Země původu: Země původu USA. Plněno v ČR.
  • Materiál obalu: Skleněná lahvička s aplikátorem a plastovým víčkem.
  • Další parametry máme zde.
Certifikáty

CPK – Certifikovaná přírodní kosmetika

Země původu

Země původu USA. Plněno v ČR.

Materiál obalu

Skleněná lahvička s aplikátorem a plastovým víčkem.

Co s obaly

Skleněnou lahvičku recyklujte v kontejneru na sklo. Plastové víčko oddělte od aplikátoru a zrecyklujte v kontejneru na plast. Aplikátor je z borosilikátového skla, patří tedy buď do směsného odpadu nebo po oddělení gumové části do sběrného dvora.