Nobilis Tilia Jojobový olej BIO (100 ml) - indiánský ranhojič

Nobilis Tilia Jojobový olej BIO (100 ml) – indiánský ranhojič


335 

Nobilis Tilia Jojobový olej BIO (100 ml) – indiánský ranhojič od výrobce Nobilis Tilia máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Jojobový olej používaly odpradávna indiánské ženy pro jeho všestranné a zázračné účinky. Hydratuje pokožku do hloubky, čímž zlepšuje její odolnost – a umí účinně bojovat s vráskami. Pomáhá při hojení a poradí si i s pigmentovými skrnami. Je vhodný pro všechny typy pleti a obsahuje přirozený UV filtr. Je oblíbený i pro masáže a také ideální jako základní olej do vlastních směsí. Nobilis Tilia je ryze českou společností vyrábějící tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku. Většina produktů má jedny z nejpřísnějších certifikátů CPK nebo CPK BIO, které zaručují nejvyšší kvalitu surovin i výrobního procesu. Produkty neobsahují živočišné přísady a žádné nejsou testované na zvířatech.

Vlastnosti

  • Certifikáty: CPK bio
  • Země původu: Země původu Jižní Amerika: Uruguay, Argentina. Plněno v ČR.
  • Materiál obalu: Skleněná lahvička s aplikátorem a plastovým víčkem.
  • Další parametry máme zde.
Certifikáty

CPK bio

Země původu

Země původu Jižní Amerika: Uruguay, Argentina. Plněno v ČR.

Materiál obalu

Skleněná lahvička s aplikátorem a plastovým víčkem.

Co s obaly

Skleněnou lahvičku recyklujte v kontejneru na sklo. Plastové víčko oddělte od aplikátoru a zrecyklujte v kontejneru na plast. Aplikátor je z borosilikátového skla, patří tedy buď do směsného odpadu nebo po oddělení gumové části do sběrného dvora.