Nobilis Tilia Éterický olej - bergamot (10 ml) - uklidní od stresu a úzkosti

Nobilis Tilia Éterický olej – bergamot (10 ml) – uklidní od stresu a úzkosti


259 

Nobilis Tilia Éterický olej – bergamot (10 ml) – uklidní od stresu a úzkosti od výrobce Nobilis Tilia má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Esenciální (nebo také éterické) oleje mají velmi široké využití. Můžete je dát jako voňavou přísadu pro praní nebo do úklidových a čisticích prostředků. Jejich krásnou vůni využijete také do relaxační koupele, v aromalampách nebo do masážních emulzí. Esenciální olej bergamot voní svěže, sladce po ovoci, s tóny dřeva a bylin. Výborně pomáhá při nervovém vypětí, uleví při podrážděnosti, depresi a úzkostných stavech. Pomáhá také k lepšímu spánku, zlepšuje zažívání ovlivněné nervozitou a zmírňuje syndrom podrážděného tračníku a premenstruační tenze. Nobilis Tilia je ryze českou společností vyrábějící tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku. Většina produktů má jedny z nejpřísnějších certifikátů CPK nebo CPK BIO, které zaručují nejvyšší kvalitu surovin i výrobního procesu. 

Vlastnosti produktu

  • Složení: Citrus Bergamia Peel Oil Expressed (éterický olej bergamotový), Limonene*, Linalool*, Citral*. *přírodního původu
  • :
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

Citrus Bergamia Peel Oil Expressed (éterický olej bergamotový), Limonene*, Linalool*, Citral*. *přírodního původu