Neobotanics Vigrin Forte X9 (90 kapslí) - pro vytrvalost a vitalitu

Neobotanics Vigrin Forte X9 (90 kapslí) – pro vytrvalost a vitalitu


1 190 

Neobotanics Vigrin Forte X9 (90 kapslí) – pro vytrvalost a vitalitu od výrobce Neobotanics máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Přiznáváme, převážná většina našeho portfolia je určena především ženám, ale chceme to změnit. Vigrin Forte je proto výhradně mužská záležitost. Obsahuje bioaktivní látky z proslulého kotvičníku zemního, který je neocenitelným parťákem zejména při tréninku – vlije vám krev do žil, dobije tělo energií a podpoří svalový tonus. V kombinaci s macou, ženšenem a rhodiolou přispívá k harmonizaci reprodukčního systému. Vigrin Forte můžete použít i jako sexuální tonikum. Dodatečná paleta vitamínů a minerálů působí společně s vysoce účinnými extrakty z bylin a houby cordyceps synergicky – vzájemně se posilují a vitalizují tělesné funkce.  Česká značka Neobotanics využívá v doplňcích stravy bioaktivní látky vyvinuté ve vlastních laboratořích, extrakty z rostlin z vlastní ekologické produkce. Staví na inovativních věděcko-technologických postupech a propojení tradičního bylinkářství s moderní vědou, z jejichž spojenectví a poznatků je možné tvořit doplňky stravy a kosmetiku ve špičkové kvalitě. Přídatné látky a konzervaty se v doplňcích stravy používají jen v nezbytném minimimu, ingredience jsou vysoce vysoce vstřebatelné a často v RAW, BIO a VEGAN kvalitě.     

Vlastnosti

  • Země původu: Vyrobeno v České republice
  • Dávkování: Pro intenzivní účinek 3 kapsle 1x denně. Maximální účinek nastupuje po 2 týdnech pravidelného užívání. Při dlouhodobém užívání je možné dávku snížit na 1 kapsli 1-2x denně.
  • Materiál obalu: Skleněná dóza a plastové víčko
  • Další parametry máme zde.
Země původu

Vyrobeno v České republice

Dávkování

Pro intenzivní účinek 3 kapsle 1x denně. Maximální účinek nastupuje po 2 týdnech pravidelného užívání. Při dlouhodobém užívání je možné dávku snížit na 1 kapsli 1-2x denně.

Materiál obalu

Skleněná dóza a plastové víčko

Co s obaly

Prázdnou dózu recyklujte v kontejneru na sklo, víčko hoďte do směsného odpadu.