Neobotanics Glutathione Antiox (60 kapslí) - k detoxikaci a podpoře imunity

Neobotanics Glutathione Antiox (60 kapslí) – k detoxikaci a podpoře imunity


980 

Neobotanics Glutathione Antiox (60 kapslí) – k detoxikaci a podpoře imunity od výrobce Neobotanics máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Pokud hledáte Rolls-Royce mezi antioxidanty, jste u cíle. Gluthatione Antiox je nabušený ingrediencemi, které odlehčí od škodlivin a toxinů a napomáhají ke zdravému fungování imunitního systému. Kromě tripeptidu L-Gluthatione obsahují kapsle i Resveratrol, zinek, selen, nebo extrakt z listů čajovníku, které přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem.  Česká značka Neobotanics využívá v doplňcích stravy bioaktivní látky vyvinuté ve vlastních laboratořích, extrakty z rostlin z vlastní ekologické produkce. Staví na inovativních věděcko-technologických postupech a propojení tradičního bylinkářství s moderní vědou, z jejichž spojenectví a poznatků je možné tvořit doplňky stravy a kosmetiku ve špičkové kvalitě. Přídatné látky a konzervaty se v doplňcích stravy používají jen v nezbytném minimimu, ingredience jsou vysoce vysoce vstřebatelné a často v RAW, BIO a VEGAN kvalitě.     

Vlastnosti

  • Země původu: Vyrobeno v České republice
  • Dávkování: Základní denní dávka pro dospělé je 1 kapsle 2x denně. V období vysoké zátěže je možné dávku zvýšit na 2 kapsle 2x denně.
  • Materiál obalu: Plastová dóza
  • Další parametry máme zde.
Země původu

Vyrobeno v České republice

Dávkování

Základní denní dávka pro dospělé je 1 kapsle 2x denně. V období vysoké zátěže je možné dávku zvýšit na 2 kapsle 2x denně.

Materiál obalu

Plastová dóza

Co s obaly

Prázdnou dózu recyklujte v kontejneru na plast.