Naty Dětské vlhčené hygienické ubrousky (20 ks) - vhodné i pro velmi citlivou pokožku

Naty Dětské vlhčené hygienické ubrousky (20 ks) – vhodné i pro velmi citlivou pokožku


59 

Naty Dětské vlhčené hygienické ubrousky (20 ks) – vhodné i pro velmi citlivou pokožku od výrobce Naty máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Každá maminka dá za vlhčené ubrousky v určitých okamžicích klidně celé království a půl princezny k tomu. Tyto od Naty jsou 100% z přírodní dřevité buničiny, nebělené chlórem, samozřejmě bez chemikálií a také bez vůně, navíc báječně hebké a extra silné. Proto je budete milovat vy i vaše (už čisté) miminko. Jsou doporučené pro všechny typy dětské pokožky, včetně té citlivé a ekzematické. Značky Naty byla založena před více než 20 lety ve Švédsku s cílem ulevit obrovskému problému nerozložitelných jednorázových plenek. Marlene, zakladatelka značky a máma dvou dětí, chtěla vymyslet ekologické plenky, které jí pomohou žít přirozenější život v souladu s planetou. 

Vlastnosti

Hodnota pH

4,5 (+- 0,5)

Země původu

Vyrobeno v Turecku

Materiál balení

sáček z polyethylenu

Složení

Water, Gluconalactone, Potassium Sorbate, Propanediol, Sodium Benzoate, Caprylyl/Capryl Glucoside, Maltodextrin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita Flower Extract, Calcium Gluconate, Citric Acid.