Natuty Prací gel pro citlivé osoby a děti (1 l) - 33 pracích dávek v 1 litru

Natuty Prací gel pro citlivé osoby a děti (1 l) – 33 pracích dávek v 1 litru


265 

Natuty Prací gel pro citlivé osoby a děti (1 l) – 33 pracích dávek v 1 litru od výrobce Natuty má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Tento přírodní prací gel vyrobený v souladu s přísnou filosofií non toxic bude vyhovovat především dětem a osobám s citlivou pokožkou – ekzematikům, atopikům nebo alergikům. Nemá žádnou parfemaci a je vysoce koncentrovaný (jedno balení vydrží až 33 pracích cyklů). Vhodný  je na všechny druhy a barvy prádla kromě vlny a hedvábí. Účinný je již při teplotách od 30 do 90ºC a prát s ním můžete klidně v ruce. Je natuty čistý a non toxic – nenajdete v něm žádné dráždivé složky. Ve formuli přípravku jsou jako hlavní ingredience použity šetrné cukerné tenzidy, kokosové sodné mýdlo či citrát sodný pro změkčení tvrdé vody a zvýšení účinnosti. Je 100% biodegradabilní, dobře si rozumí s domácími čističkami (i kořenovými), jímkami a septiky. Není testovaný na zvířatech.  Ryze česká non toxic drogerie nabízí echt účinné prostředky na praní a úklid, ve kterých nenajdete ani kapku chemických záškodníků v podobě ropných derivátů, syntetických barviv nebo škodlivých konzervantů. Zato vše vyrábí lokálně a s láskou k citlivé pokožce i přírodě.

Vlastnosti produktu

  • Složení: Aqua, sodium cocoate, sodium bicarbonate, caprylyl/capryl glucoside, lauryl glucoside, glycerin, sodium chloride, caprylyl/capryl glucoside, sodium citrate, sodium hydroxide.
  • :
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

Aqua, sodium cocoate, sodium bicarbonate, caprylyl/capryl glucoside, lauryl glucoside, glycerin, sodium chloride, caprylyl/capryl glucoside, sodium citrate, sodium hydroxide.