Natuty Prací gel na vlnu a hedvábí (1 l) - 50 pracích dávek v 1 litru

Natuty Prací gel na vlnu a hedvábí (1 l) – 50 pracích dávek v 1 litru


249 

Natuty Prací gel na vlnu a hedvábí (1 l) – 50 pracích dávek v 1 litru od výrobce Natuty má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Šetrný prací gel, který byl speciálně navržen pro textil z vlny a hedvábí. Účinný je již při nižších teplotách do 40ºC a prát s ním můžete klidně v ruce. Je natuty čistý a non toxic – funkčnost gelu zastanou cukerné tenzidy a problematické látky jako rizikové konzervanty nebo agresivní vonné složky v něm budete hledat jen těžko. Je 100% biodegradabilní, dobře si rozumí s domácími čističkami (i kořenovými), jímkami a septiky. Není testovaný na zvířatech a díky vysoké koncentraci vydrží i 50 pracích cyklů. Ryze česká non toxic drogerie nabízí echt účinné prostředky na praní a úklid, ve kterých nenajdete ani kapku chemických záškodníků v podobě ropných derivátů, syntetických barviv nebo škodlivých konzervantů. Zato vše vyrábí lokálně a s láskou k citlivé pokožce i přírodě.

Vlastnosti produktu

  • Složení: Aqua, alcohol, caprylyl/capryl glucoside, sodium chloride, glycerin, isopropyl alcohol, acetic acid, sodium hydroxide.
  • :
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

Aqua, alcohol, caprylyl/capryl glucoside, sodium chloride, glycerin, isopropyl alcohol, acetic acid, sodium hydroxide.