Natasha Univerzální čistič Pomeranč - koncentrát - 500 ml - vhodný na všechny povrchyNatasha Univerzální čistič Pomeranč - koncentrát - 3 l - vhodný na všechny povrchy

Natasha Univerzální čistič Pomeranč – koncentrát – 500 ml – vhodný na všechny povrchy


120 

Natasha Univerzální čistič Pomeranč – koncentrát – 500 ml – vhodný na všechny povrchy od výrobce Natasha má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Vypíglovat jediným prostředkem celý dům a třeba i auto? Proč by ne. 🙂 Tenhle silně koncentrovaný univerzální čistič od české značky Natasha můžete kápnout na všechny materiály – od podlahových krytin (dlažbu, dřevo, PVC) přes kuchyňskou linku, koupelnu, okna až po interiér auta. Ve svém 100% přírodním čistém složení sází na mycí sílu saponinů z kaštanů a rostlinné tenzidy organické kvality. Voní po pomerančích, je bezpečný do domácností s dítky a domácími mazlíčky a díky vysoké koncentraci ho navíc stačí trošička. Pyšní se certifikací Ecogarantie, která zaručuje, že splňuje přísné standardy kvality, bezpečnosti a šetrnosti k přírodě. Česká funkční přírodní drogerie je založená na pěnivých saponinech z koňských kaštanů. Každá složka ve výrobku plní svůj účel a nenechá tu místo plnidlům, škodlivým konzervantům ani rozjasňovačům a ropným derivátům. Šetrné složení z lokálních surovin plní účel na jedničku a v přírodě se navíc na 100 % rozloží.

Vlastnosti produktu

  • Složení: 5 –< 15 % neiontové povrchově aktivní látky (laurylglukosid, decylglukosid), chelatační činidlo (GLDA), extrakt z kaštanů, glycerol, xantanová guma, bio pomerančový esenciální olej (Citrus sinensis), Limonene*. *z přírodních éterických olejů.
  • objem: 500 ml
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

5 -< 15 % neiontové povrchově aktivní látky (laurylglukosid, decylglukosid), chelatační činidlo (GLDA), extrakt z kaštanů, glycerol, xantanová guma, bio pomerančový esenciální olej (Citrus sinensis), Limonene*. *z přírodních éterických olejů.

objem

500 ml