Natasha Pomerančový čistič kuchyní - sprej (500 ml) - univerzální odmašťovač ve spreji

Natasha Pomerančový čistič kuchyní – sprej (500 ml) – univerzální odmašťovač ve spreji


120 

Natasha Pomerančový čistič kuchyní – sprej (500 ml) – univerzální odmašťovač ve spreji od výrobce Natasha má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Mastnotu všeho druhu vezme jedním šmahem a bude vaším nejspolehlivějším úklidovým pomocníkem doma, v garáži i na zahradě. Koncentrovaný pomerančový čistič od české značky Natasha je vyrobený z pomerančových terpenténů (jednoho z nejúčinnějších přírodních odmašťovačů). Hravě si tak poradí s běžnými kuchyňskými nečistotami, ale i skvrnami od inkoustu, dehtu, pryskyřice, rtěnky nebo tužky, ze všech povrchů pak vyzmizíkuje i lepidlo a vosk. Venku vám pomůže s nablýskáním grilu a vyčištěním řetězu u jízdního kola, doma si pak smlsne na troubě, digestoři  nebo třeba krbových dvířkách. Při píglování zajisté oceníte praktický sprej s odklápěcím sítkem, kterým můžete regulovat hustotu čističe.  Česká funkční přírodní drogerie je založená na pěnivých saponinech z koňských kaštanů. Každá složka ve výrobku plní svůj účel a nenechá tu místo plnidlům, škodlivým konzervantům ani rozjasňovačům a ropným derivátům. Šetrné složení z lokálních surovin plní účel na jedničku a v přírodě se navíc na 100 % rozloží.

Vlastnosti produktu

  • Složení: < 5 % neiontové povrchově aktivní látky (laurylglukosid, decylglukosid), Limonene, uhličitan sodný, glycerol, xantanová guma.
  • :
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

< 5 % neiontové povrchově aktivní látky (laurylglukosid, decylglukosid), Limonene, uhličitan sodný, glycerol, xantanová guma.