Mýdlovar Luxusní hojivé vavřínové mýdlo (50 g) - pomáhá problematické pokožce

Mýdlovar Luxusní hojivé vavřínové mýdlo (50 g) – pomáhá problematické pokožce


125 

Mýdlovar Luxusní hojivé vavřínové mýdlo (50 g) – pomáhá problematické pokožce od výrobce Mýdlovar máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Rolls Royce mezi mýdly! Luxusní mydlivec zaparkoval v našich regálech a provoněl je intenzivním kafrovitým aroma se svěžími podtóny. Do mýdlové elity se dostal díky 20% obsahu blahodárného vavřínového oleje. Díky němu čistí, regeneruje a uzdravuje neduhy pleti jako je akné, ekzém i lupénka. Nálož bambuckého a kakaového másla hydratuje suchou pokožku a dodává mýdlu krémovou konzistenci. Pěnivec je účinný i proti lupům a svědění vlasové pokožky, bez ostychu ho tedy použijte i na háro. Česká značka Mýdlovar proměnila obyčejnou kostku mýdla v luxusní zážitek. Voňavé pěnivce vyrábí ručně, z poctivých přírodních ingrediencí a lokálního původu, jak jen to jde. Z jejich nádherných barev přechází zrak, malířkou je přitom pouze sama příroda. Vyladěná kosmetická mýdla si oblíbí každý typ pokožky, vhodná jsou i na pleť obličeje, většina z nich krásně umyje i vlasy a vyberou si i citlivé osoby a rodiny s miminky. V Mýdlovaru zkrátka myslí na všechny a proto svá mýdla vyrábí také co nejšetrnější pro životní prostředí – náš společný a nenahraditelný domov.

Vlastnosti

  • Rozměry: 100 g: 6 x 4,5 x 3 cm, 50 g: 6,5 x 4,5 x 1,5 cm
  • Podíl přírodních surovin: 97,30 %
  • Země původu: Vyrobeno v České republice
  • Další parametry máme zde.
Rozměry

100 g: 6 x 4,5 x 3 cm, 50 g: 6,5 x 4,5 x 1,5 cm

Podíl přírodních surovin

97,30 %

Země původu

Vyrobeno v České republice

Materiál balení

100g mýdlo je baleno nepromastitelným papírem a převázáno etiketou, 50g mýdlo je v sáčku z recyklovaného papíru a na něm je připevněna etiketa.