Mulieres Vonná svíčka ve skle - perník (120 ml) - až 20 hodin hoření

Mulieres Vonná svíčka ve skle – perník (120 ml) – až 20 hodin hoření


209 

Mulieres Vonná svíčka ve skle – perník (120 ml) – až 20 hodin hoření od výrobce Mulieres má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Jídelní tabuli dodá styl a minimalistický nádech, pokoj provoní lahodnou vůní čerstvě pečeného perníčku a večery zútulní hřejivým plamínkem, který na celulózovém knotu statečně plápolá až 20 hodin. 100% přírodní svíčku v Mulieres stvořili ručně, z vosku z lokálně a šetrně pěstované řepky. Pro omamnou vůni přikápli přírodní esenciální oleje a svíčku zabydleli v designové tmavé sklence s víčkem. Atmošku s ní tak svému životu mohou dodávat i udržitelně smýšlející bytosti a certifikace Vegan Society ji vřele doporučuje i veganům. Estonská značka ekodrogerie Mulieres se zrodila z touhy po zdravém domově, ve kterém děti vyrůstají v bezpečí, obklopeny přírodními látkami namísto škodlivé chemie. Všechny přípravky k úklidu a praní jsou vysoce účinné, hypoalergenní, bez dráždivých látek a jen z těch nejkvalitnějších přírodních surovin. Olivové mýdlo a kvalitní éterické oleje v kombinaci se zeleným srdcem a chytrou hlavou výrobců, tvoří geniální recept, který jsme si zkrátka zamilovali.

Vlastnosti produktu

  • Složení: Rapeseed wax (řepkový vosk), essential oils (esenciální oleje): Cinnamomum zeylanicum bark, Piper Nigrum Seed oil
  • :
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

Rapeseed wax (řepkový vosk), essential oils (esenciální oleje): Cinnamomum zeylanicum bark, Piper Nigrum Seed oil