laSaponaria Rostlinný silikon + Amla - suchý olej na vlasy (30 ml) - zkrotí rozlítané vlasy

laSaponaria Rostlinný silikon + Amla – suchý olej na vlasy (30 ml) – zkrotí rozlítané vlasy


186 

laSaponaria Rostlinný silikon + Amla – suchý olej na vlasy (30 ml) – zkrotí rozlítané vlasy od výrobce laSaponaria má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Stačí pár kapek a z neposlušného hára vykouzlíte hedvábné lesklé vlasy. 100% přírodní suchý olej od italské laSaponaria totiž ukrývá biologicky odbouratelný rostlinný silikon, získaný z kokosového oleje, po kterém jsou vlasy jemné, hladké a snadno rozčesatelné. V účinnosti mu hned v závěsu ve složení šlape na paty extrakt z Amly, indického angreštu, který funguje v podstatě jako přírodní kondicionér. Díky vysokému obsahu vitamínů, flavonoidů a antioxidantů navíc podporuje zdravý růst vlasů. Amla obsažená v tomto oleji nemění barvu vlasů. Můžou ho proto s klidem kápnout do loken i blondýnky. Přírodní vědomá kosmetika je vyrobená s láskou, v BIO kvalitě jak jen to je možné a s posláním „zanechat svět o něco lepším místem“. To je laSaponaria, která vás chytne za srdce. Nádherně voní, je vyrobena z těch nejkvalitnějších lokálních surovin a zároveň pomáhá, kde se dá. Podporuje místní malé farmáře, sociální projekty ale i fair trade. Vše je výsledkem poctivé, řemeslné ruční výroby a věřte, že to pocítíte. Samozřejmostí je žádné testování na zvířatech a žádné živočišné suroviny. Nezapomíná se ani na obaly, které jsou z velké části recyklované. Zkuste jednou a budete chtít znovu…

Vlastnosti produktu

  • Složení: Coco-Caprylate/Caprate, C13-15 Alkane, Helianthus Annuus Seed Oil, Emblica Officinalis Fruit Extract*, Tocopherol, Glycine Soja Oil Unsaponifiables, Helianthus Annuus Seed Oil Unsaponifiables, Parfum (*z ekologického zemědělství)
  • :
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

Coco-Caprylate/Caprate, C13-15 Alkane, Helianthus Annuus Seed Oil, Emblica Officinalis Fruit Extract*, Tocopherol, Glycine Soja Oil Unsaponifiables, Helianthus Annuus Seed Oil Unsaponifiables, Parfum (*z ekologického zemědělství)