La Droguerie Ecologique by Ecodis Univerzální černé mýdlo BIO - 1 l

La Droguerie Ecologique by Ecodis Univerzální černé mýdlo BIO – 1 l


249 

La Droguerie Ecologique by Ecodis Univerzální černé mýdlo BIO – 1 l od výrobce Ecodis má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


100% přírodní černé mýdlo s vysokou koncentrací (12 %) má sirupovou konzistenci a zastane práci za celou řadu běžných úklidových přípravků. Odmašťuje, odstraňuje paličaté skvrny a růčo nebo v pračce s ním vyperete i prádlo. Vyčistí a nablýská všechny typy povrchů v domácnosti, umyje nádobí a využití pro něj najdete i na zahradě nebo při péči o srst domácího mazlíka. Mýdlo je zkrátka a dobře naprosto univerzální, velice ekonomické a šetrné k naší planetě. Obsahuje BIO lněný olej a za jeho kvalitu ručí i certifikace od Ecocertu. Francouzská značka Ecodis vám vyrazí dech svým odhodláním měnit svět k lepšímu. Do každodenního života přináší lidem praktické pomocníky z obnovitelných materiálů, co dlouho vydrží a díky promyšlenému ekologickému balení ušetří zbytečné jednorázové obaly. Vychytávky do domácnosti, úklidové i hygienické pomůcky z šetrných přírodních materiálů vám podají ruku na cestě k udržitelnějšímu životu. Umožní vám snížit vaši ekologickou stopu, lépe pečovat o své zdraví a méně utrácet. Ecodis tak bez nadsázky mění životy.

Vlastnosti produktu

  • Složení: Water (min. 30 %), potassium soap with flaxseed oil (5-15 %), salt (max. 5 %), bicarbonate of soda (max. 5 %)
  • Objem: 1 l
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

Water (min. 30 %), potassium soap with flaxseed oil (5-15 %), salt (max. 5 %), bicarbonate of soda (max. 5 %)

Objem

1 l