La Droguerie Ecologique by Ecodis Jíl (tuba 400 g) - výkonný odstraňovač skvrn

La Droguerie Ecologique by Ecodis Jíl (tuba 400 g) – výkonný odstraňovač skvrn


127 

La Droguerie Ecologique by Ecodis Jíl (tuba 400 g) – výkonný odstraňovač skvrn od výrobce Ecodis máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Marocký jíl nebo také Rhassoul či Ghassoul je jemná zemina ze severovýchodního Maroka s širokým portfoliem umů. Konkrétně tento je určený pro úklid všeho druhu. Jeho silnou stránkou je odstraňování skvrn, i mastných od oleje, másla, benzínu nebo make-upu. Z koberce vyzmizíkuje loužičku po pejskovi, z ubrusu rozlité víno, špínu odstraní také z oblečení, z dřevěného nábytku a kamenných, betonových nebo dlážděných podlah. Francouzská značka Ecodis vám vyrazí dech svým odhodláním měnit svět k lepšímu. Do každodenního života přináší lidem praktické pomocníky z obnovitelných materiálů, co dlouho vydrží a díky promyšlenému ekologickému balení ušetří zbytečné jednorázové obaly. Vychytávky do domácnosti, úklidové i hygienické pomůcky z šetrných přírodních materiálů vám podají ruku na cestě k udržitelnějšímu životu. Umožní vám snížit vaši ekologickou stopu, lépe pečovat o své zdraví a méně utrácet. Ecodis tak bez nadsázky mění životy.

Vlastnosti

  • Podíl přírodních surovin: 100 %
  • Země původu: Vyrobeno v Francii
  • Materiál balení: Pytel: Recyklovaný papír, recyklovatelný bioplast z kukuřičného škrobu / Tuba: papír, plastové víčko
  • Další parametry máme zde.
Podíl přírodních surovin

100 %

Země původu

Vyrobeno v Francii

Materiál balení

Pytel: Recyklovaný papír, recyklovatelný bioplast z kukuřičného škrobu / Tuba: papír, plastové víčko

Co s obaly

Pytel: Obal můžete recyklovat v kontejneru na papír, bioplastovou část recyklujte v kontejneru na plast / Tuba: Prázdnou tubu recyklujte v kontejneru na papír, víčko patří do kontejneru na plast