Jack n' Jill Zubní pasta - bez příchutě (50 g) - bez fluoridu

Jack n‘ Jill Zubní pasta – bez příchutě (50 g) – bez fluoridu


179 

Jack n‘ Jill Zubní pasta – bez příchutě (50 g) – bez fluoridu od výrobce Jack n‘ Jill má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


100% přírodní, velmi jemná zubní pasta bez příchutě od Jack n‘ Jill je stejně skvělá jako dětské pasty stejné značky a je určená pro ty, kteří se nezvykli na jejich ovocné příchutě. Její složení je hypoalergenní a působí proti vzniku zubního kazu. Společnost Jack n‘ Jill vlastní mladý australský pár, Justin a Rachel. Vyvinuli první zcela přírodní a bezpečnou dětskou zubní pastu v BIO kvalitě, která je navíc zábavná. Dnes jejich sortiment zahrnuje kompletní přírodní péči o zuby miminek, batolat i dětí. Minimalizují obalové materiály a používají maximum recyklu i přírodních materiálů. 

Vlastnosti produktu

  • Složení: Xylitol, čistěná voda, glycerin (z kokosu), oxid křemičitý (silica), xantanová guma, potassium sorbate (z přírodních zdrojů), kyselina citronová.
  • :
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

Xylitol, čistěná voda, glycerin (z kokosu), oxid křemičitý (silica), xantanová guma, potassium sorbate (z přírodních zdrojů), kyselina citronová.