Energie rostlin Bachovy esence - Kompletní set (38+2 x 20 ml) - sada pro terapeuty a profíky

Energie rostlin Bachovy esence – Kompletní set (38+2 x 20 ml) – sada pro terapeuty a profíky


6 750 

Energie rostlin Bachovy esence – Kompletní set (38+2 x 20 ml) – sada pro terapeuty a profíky od výrobce Energie rostlin máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Jste profesionální terapeuti či proškolení nadšenci, kteří si touží míchat vlastní směsi z pohodlí domova? Pak je tento set přesně pro vás. Krásný dřevěný box ukrývá kompletní sadu 38 originálních jednodruhových esencí doktora Bacha a 2 krizovky (rescue remedy) k tomu. Esence pocházejí ze stromů a divokých druhů rostlin sesbíraných v čisté přírodě německých Alp a jsou zpracované přesně podle originálních postupů Dr. Bacha. Obsahují výjimečně vysoký (7%) podíl aktivních látek. Ačkoli jsou konzervované alkoholem, jeho obsah v denní dávce je tak nízký, že kapky mohou bez obav užívat i děti a zvířata a samozřejmě jsou vhodné i pro vegany. Značka Energie rostlin přináší do našich hektických životů ztracenou harmonii v podobě Bachových květových esencí. Kapky s energií vyluhovaných rostlin pomáhají vyrovnávat naše emocionální stavy a ulevit od mnoha každodenních starostí. Pomoc v nich mohou najít jak dospělí, tak děti i domácí mazlíčci. Od jiných "Bachovek" na trhu se přitom liší hned v několika směrech. Unikátní jsou především svou vysokou koncentrací mateční esence. Vyráběny jsou z původních divokých druhů rostlin, právě takových, které postupně sbíral Dr. Edward Bach. V čisté přírodě u Bodamského jezera je s láskou a respektem ke všemu živému pěstují dobří lidé z malé rodinné firmy.

Vlastnosti

  • Co s obaly: Skleněnou lahvičku recyklujte v kontejneru na sklo. Plastové víčko oddělte od aplikátoru a zrecyklujte v kontejneru na plast. Aplikátor je z borosilikátového skla, patří tedy buď do směsného odpadu nebo po oddělení gumové části do sběrného dvora.
  • Dávkování: 3-5 kapek, 3-5x denně dle potřeby
  • Hmotnost: 3 kg (celý set včetně boxu)
  • Další parametry máme zde.
Co s obaly

Skleněnou lahvičku recyklujte v kontejneru na sklo. Plastové víčko oddělte od aplikátoru a zrecyklujte v kontejneru na plast. Aplikátor je z borosilikátového skla, patří tedy buď do směsného odpadu nebo po oddělení gumové části do sběrného dvora.

Dávkování

3-5 kapek, 3-5x denně dle potřeby

Hmotnost

3 kg (celý set včetně boxu)

Materiál balení

sklo, plastový uzávěr s pipetou z borosilikátového skla, dřevěný box