Ecozone Osvěžovač a čistič WC (2 ks) - vydrží až 2.000 spláchnutí

Ecozone Osvěžovač a čistič WC (2 ks) – vydrží až 2.000 spláchnutí


429 

Ecozone Osvěžovač a čistič WC (2 ks) – vydrží až 2.000 spláchnutí od výrobce Ecozone má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


První věc, kterou po vybalení osvěžovače a čističe WC musíte udělat je: hodit ho do nádržky na vodu pro WC. A to je všechno. Dalších až 2.000 spláchnutí nemusíte dělat vůbec nic. Látky se pak uvolňují do vody, tu barví do modra (tím víte, že to stále funguje). Voda je dezinfikovaná, neusazuje se vodní kámen a vodou z nádržky se tak samočistí i mísa při každém spláchnutí. Všechno na přírodní bázi, biodegradabilní a bezpečné i pro jímky. Poslání firmy Ecozone je „udělat váš domov eko-zónou“ a nám je tahle firma velmi sympatická. Produkty mají srovnatelnou účinnost jako ty konvenční, ale jsou zdravé pro vás i pro planetu. Všechny výrobky jsou hypoalergenní (Allergy UK certifikace), z 99,5 – 100 % z přírodních surovin a kompletně biologicky odbouratelné. Žádné výrobky Ecozone neobsahují živočišné přísady a nebyly testovány na zvířatech, což potvrzují i certifikáty Cruelty-free HHPS a Vegan Society. Výrobce taktéž jako jeden z mála garantuje nepřítomnost palmového oleje ve svých produktech.  

Vlastnosti produktu

  • Složení: Sodium Sulphate Anhydrous (síran sodný), Sodium Hydroxide (hydroxid sodný), Coco Alkyl Diethanolamides, Water (voda)
  • :
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

Sodium Sulphate Anhydrous (síran sodný), Sodium Hydroxide (hydroxid sodný), Coco Alkyl Diethanolamides, Water (voda)