Ben & Anna Tuhý deodorant (40 g) - Zelený čaj

Ben & Anna Tuhý deodorant (40 g) – Zelený čaj


159 

Ben & Anna Tuhý deodorant (40 g) – Zelený čaj od výrobce Ben & Anna má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Tuhý deodorant osvěží vůní zeleného čaje, citrusů a středomořských bylinek. Díky obsahu bambuckého másla a jedlé sody má pevnou konzistenci a velmi dobře se nanáší. Nezanechává bílé stopy, ani lepivý pocit v podpaží. Kombinace vybraných 100% přírodních surovin spolehlivě chrání proti tělesnému pachu a potu. Neobsahuje hliník ani další škodlivé látky. Balený je v tubě z recyklovaného papíru s certifikátem FSC. Chrání tedy nejen podpaží, ale i životní prostředí! Ben & Anna není jen značka, je to skutečný, mladý a sympatický pár. Po dlouhých letech života v Berlíně, bušícím srdci Německa, se rozhodli vrátit zpět na venkov a žít v souladu s přírodou. A příroda je začala inspirovat natolik, že se vrhli do vývoje produktů, které budou splňovat jejich přísné požadavky.

Vlastnosti produktu

  • Složení: Butyrospermum Parkii Butter*, Sodium Bicarbonate, Zea Mays Starch, Theobroma Cacao Seed Butter, Hydrogenated Rapeseed Oil, Rhus Verniciflua Peel Cera, Parfum**, Helianthus Annuus Seed Oil*, Tocopherol, Citral**, Coumarin**, Limonene**, Linalool**. *Z kontrolovaného ekologického zemědělství, **Z přírodních éterických olejů.
  • :
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

Butyrospermum Parkii Butter*, Sodium Bicarbonate, Zea Mays Starch, Theobroma Cacao Seed Butter, Hydrogenated Rapeseed Oil, Rhus Verniciflua Peel Cera, Parfum**, Helianthus Annuus Seed Oil*, Tocopherol, Citral**, Coumarin**, Limonene**, Linalool**. *Z kontrolovaného ekologického zemědělství, **Z přírodních éterických olejů.