You & Oil KIDS Dětský čisticí gel na ruce (50 ml) - spolehlivě čistí a hydratuje

You & Oil KIDS Dětský čisticí gel na ruce (50 ml) – spolehlivě čistí a hydratuje


139 

You & Oil KIDS Dětský čisticí gel na ruce (50 ml) – spolehlivě čistí a hydratuje od výrobce You & Oil máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Tento čisticí gel na ruce vyvinuli v You & Oil přímo na míru citlivým dětským ručkám. Mějte ho proto na dosah vždy, když vyrazíte se svým škvrnětem ven, ať už do parku, do obchodu nebo na výlet. Hlavní slovo má v jeho receptuře BIO levandulová květinová voda a proti bakteriím a virům vaše dítka ochrání kombinace BIO esenciálního oleje ravintsara, tymián a citrón. Díky zvláčňujícím složkám jako je extrakt z aloe a eukalyptu gel nevysušuje pokožku a zanechá tlapky malých průzkumníků hydratované a jemné. Inovativní a zcela přírodní kosmetická značka z Litvy You & Oil v sobě snoubí blahodárnou sílu přírody a léčebné účinky aromaterapie. Kvalitní rostlinné oleje a výtažky jsou v jejích lahvičkách namíchané s esenciálními oleji tak, aby podporovaly přirozené funkce pokožky a celkové zdraví člověka. V každé kapce přípravků You & Oil se koncentruje ohromné množství účinných složek. Stačí proto vždy jen pár kapek a přípravek vám tak poslouží dlouho. 

Vlastnosti

  • Co s obaly: Kartonovou krabičku recyklujte v kontejneru na papír, prázdnou lahvičku recyklujte v kontejneru na sklo a víčko ve žlutém kontejneru.
  • Materiál balení: Lahvička z hnědého skla, plastové víčko, kartonová krabička
  • Původ vůně: přírodní
  • Další parametry máme zde.
Co s obaly

Kartonovou krabičku recyklujte v kontejneru na papír, prázdnou lahvičku recyklujte v kontejneru na sklo a víčko ve žlutém kontejneru.

Materiál balení

Lahvička z hnědého skla, plastové víčko, kartonová krabička

Původ vůně

přírodní

VAROVÁNÍ

Udržujte mimo dosah dětí. Zabraňte kontaktu s očima. Nepožívejte při přecitlivělosti či alergii na některou ze složek. Nepoužívejte na obličej a na sliznice.