You & Oil KI Bioaktivní směs - Alergie na prach (5 ml) - uleví při senné rýmě

You & Oil KI Směs esenciálních olejů – Alergie na prach (5 ml)


269 

You & Oil KI Směs esenciálních olejů – Alergie na prach (5 ml) od výrobce You & Oil máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Bioaktivní směs esenciálních olejů přinese úlevu při senné rýmě a alergii na prach. 100% přírodní směs vytvořili odborníci přes aromaterapii tak, aby jednotlivé ingredience působily synergicky. Účinky každého z olejů se tak navzájem podporují a společnou kombinací dosahují mnohem vyšší efektivity než jednodruhové oleje. Inovativní a zcela přírodní kosmetická značka z Litvy You & Oil v sobě snoubí blahodárnou sílu přírody a léčebné účinky aromaterapie. Kvalitní rostlinné oleje a výtažky jsou v jejích lahvičkách namíchané s esenciálními oleji tak, aby podporovaly přirozené funkce pokožky a celkové zdraví člověka. V každé kapce přípravků You & Oil se koncentruje ohromné množství účinných složek. Stačí proto vždy jen pár kapek a přípravek vám tak poslouží dlouho.

Vlastnosti

Objem

5 ml

Podíl přírodních surovin

100 %

Země původu

Litva

Složení

Eucalyptus radiata e.o., eucalyptus dives (leaf/twig) oil, peppermint e.o., litsea e.o., limonene, linalool, citral, geraniol, citronellol