You & Oil KI Bioaktivní směs - Imunita (5 ml) - posílí proti nemocem

You & Oil KI Bioaktivní směs – Imunita (5 ml)


299 

You & Oil KI Bioaktivní směs – Imunita (5 ml) od výrobce You & Oil máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:

Kategorie: , , Štítek:

Antibakteriální bioaktivní směs esenciálních olejů pomůže s péčí o váš imunitní systém. Posílí tělo proti nemocem dýchacích cest a chrání před choroboplodnými zárodky jako jsou bakterie, viry či houby. 100% přírodní směs vytvořili odborníci přes aromaterapii tak, aby jednotlivé ingredience působily synergicky. Účinky každého z olejů se tak navzájem podporují a společnou kombinací dosahují mnohem vyšší efektivity než jednodruhové oleje. Inovativní a zcela přírodní kosmetická značka z Litvy You & Oil v sobě snoubí blahodárnou sílu přírody a léčebné účinky aromaterapie. Kvalitní rostlinné oleje a výtažky jsou v jejích lahvičkách namíchané s esenciálními oleji tak, aby podporovaly přirozené funkce pokožky a celkové zdraví člověka. V každé kapce přípravků You & Oil se koncentruje ohromné množství účinných složek. Stačí proto vždy jen pár kapek a přípravek vám tak poslouží dlouho.

Vlastnosti

Objem

5 ml

Podíl přírodních surovin

100 %

Země původu

Litva

Složení

Cinnamomum camphora leaf e.o., melaleuca alternifolia e.o., satureia montana e.o., thymus vulgaris flower/leaf e.o., geraniol, limonene, linalool, citral