You & Oil KI Bioaktivní směs - Bolest hlavy (5 ml) - uleví od bolesti

You & Oil KI Bioaktivní směs – Bolest hlavy (5 ml) – uleví od bolesti


269 

You & Oil KI Bioaktivní směs – Bolest hlavy (5 ml) – uleví od bolesti od výrobce You & Oil máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:

Kategorie: , , Štítek:

Bioaktivní směs esenciálních olejů pomůže ulevit od bolestí hlavy. 100% přírodní směs vytvořili odborníci přes aromaterapii tak, aby jednotlivé ingredience působily synergicky. Účinky každého z olejů se tak navzájem podporují a společnou kombinací dosahují mnohem vyšší efektivity než jednodruhové oleje. Inovativní a zcela přírodní kosmetická značka z Litvy You & Oil v sobě snoubí blahodárnou sílu přírody a léčebné účinky aromaterapie. Kvalitní rostlinné oleje a výtažky jsou v jejích lahvičkách namíchané s esenciálními oleji tak, aby podporovaly přirozené funkce pokožky a celkové zdraví člověka. V každé kapce přípravků You & Oil se koncentruje ohromné množství účinných složek. Stačí proto vždy jen pár kapek a přípravek vám tak poslouží dlouho.

Vlastnosti

Objem

5 ml

Podíl přírodních surovin

100 %

Země původu

Litva

Složení

Sweet almond oil., true lavender e.o., citrus aurantium amara leaf/twig oil, Roman chamomile e.o., Ylang-Ylang e.o., coumarin, limonene, linalool, geraniol, citral, benzyl benzoate, benzyl salicylate, eugenol, farnesol, isoeugenol