You & Oil FOOD SHOT Hydratace - s ibiškem a granátovým jablkem (30 ml)

You & Oil FOOD SHOT Hydratace – s ibiškem a granátovým jablkem (30 ml)


749 

You & Oil FOOD SHOT Hydratace – s ibiškem a granátovým jablkem (30 ml) od výrobce You & Oil máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Můžete ho zbaštit, promáznout s ním pleť, nebo vyživit své háro. Food Shot je totiž unikátní rostlinný přípravek, jehož recepturu v You & Oil vymazlili ve spolupráci s předním litevským šéfkuchařem tak, aby vás podpořil jak zevnitř, tak zvenčí. Směs využívá schopnost glycerinu, extrahovaného z ibišku súdánského a granátového jablka, přitahovat vodu. Právě obsažený glycerin tak pomůže hloubkově hydratovat pokožku, ať už Food Shot přijmete jako doplněk stravy, nebo si směsí ošetříte pokožku. Množství obsažených vitaminů a antioxidantů navíc pomůže ochránit před volnými radikály a proti předčasnému stárnutí. Inovativní a zcela přírodní kosmetická značka z Litvy You & Oil v sobě snoubí blahodárnou sílu přírody a léčebné účinky aromaterapie. Kvalitní rostlinné oleje a výtažky jsou v jejích lahvičkách namíchané s esenciálními oleji tak, aby podporovaly přirozené funkce pokožky a celkové zdraví člověka. V každé kapce přípravků You & Oil se koncentruje ohromné množství účinných složek. Stačí proto vždy jen pár kapek a přípravek vám tak poslouží dlouho. 

Vlastnosti

  • Co s obaly: Prázdnou lahvičku recyklujte v kontejneru na sklo, gumová část víčka patří do směsi, plastová do kontejneru na plast. Kartonovou krabičku recyklujte v kontejneru na papír.
  • Dávkování: Jako doplněk stravy 10 kapek denně, jako kosmetický produkt 4-5 kapek 3krát týdně.
  • Materiál balení: Skleněná lahvička, uzávěr z plastu a gumy, aplikátor. Kartonová krabička
  • Další parametry máme zde.
Co s obaly

Prázdnou lahvičku recyklujte v kontejneru na sklo, gumová část víčka patří do směsi, plastová do kontejneru na plast. Kartonovou krabičku recyklujte v kontejneru na papír.

Dávkování

Jako doplněk stravy 10 kapek denně, jako kosmetický produkt 4-5 kapek 3krát týdně.

Materiál balení

Skleněná lahvička, uzávěr z plastu a gumy, aplikátor. Kartonová krabička

Objem

30 ml