You & Oil Antibakteriální čisticí gel na ruce (100 ml) - 65 % alkoholu

You & Oil Antibakteriální čisticí gel na ruce (100 ml) – 65 % alkoholu


175 

You & Oil Antibakteriální čisticí gel na ruce (100 ml) – 65 % alkoholu od výrobce You & Oil máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Dezinfekční gel na ruce od You & Oil se hodí vždy, když nemáte po ruce vodu a mýdlo. Je zcela přírodní a díky vysokému obsahu alkoholu zbaví pokožku nejen nečistot, ale také bakterií, virů a hub. Recepturu synergicky doplňují BIO esenciální oleje tea trea, ravintsara a grapefruit a také zvláčňující extrakt z aloe vera. Díky promyšlené kombinaci hydratačních složek gel ruce nevysušuje, naopak je hloubkově vyživuje a po jeho aplikaci nemusíte nenášet žádný zvláčňující krém. Inovativní a zcela přírodní kosmetická značka z Litvy You & Oil v sobě snoubí blahodárnou sílu přírody a léčebné účinky aromaterapie. Kvalitní rostlinné oleje a výtažky jsou v jejích lahvičkách namíchané s esenciálními oleji tak, aby podporovaly přirozené funkce pokožky a celkové zdraví člověka. V každé kapce přípravků You & Oil se koncentruje ohromné množství účinných složek. Stačí proto vždy jen pár kapek a přípravek vám tak poslouží dlouho.

Vlastnosti

  • Co s obaly: Kartonovou krabičku recyklujte v kontejneru na papír, prázdnou lahvičku recyklujte v kontejneru na sklo a víčko ve žlutém kontejneru.
  • Objem: 100 ml
  • Podíl alkoholu: 65 %
  • Další parametry máme zde.
Co s obaly

Kartonovou krabičku recyklujte v kontejneru na papír, prázdnou lahvičku recyklujte v kontejneru na sklo a víčko ve žlutém kontejneru.

Objem

100 ml

Podíl alkoholu

65 %

Podíl přírodních surovin

100 %