Yope Univerzální čistič ve spreji - zelený čaj (750 ml) - z 97 % z přírodních surovin

Yope Univerzální čistič ve spreji – zelený čaj (750 ml) – z 97 % z přírodních surovin


129 

Yope Univerzální čistič ve spreji – zelený čaj (750 ml) – z 97 % z přírodních surovin od výrobce Yope máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Univerzální čistící sprej do domácnosti s vůní zeleného čaje je tvořen z 97 % přírodních či minimálně zpracovaných surovin, které jsou bezpečné pro životní prostředí a biologicky odbouratelné. Sprej je vhodný na čištění většiny povrchů v domácnostech jako je keramika, smalt, nerezová ocel či plast. A to jak vnitřních, tak venkovních. Od kuchyně přes koupelnu až po terasu a balkon. Jeho vůně je jemná a povzbuzující. Díky svým čistícím složkám nezanechává sprej žádné šmouhy ani stopy, zabraňuje nahromadění prachu a má antistatické vlastnosti, takže zatočíte s vrstvami malých uličníků během chvilky. Výborně ho doplníte čistícím prostředkem na podlahu s vůní zeleného čaje. Kosmetické přípravky a čistící prostředky Yope byly navrženy tak, aby měly jednoduché avšak účinné složení a neobsahovaly zbytečné umělé látky tak běžné v konvenčních produktech. Jsou jemné k vaší pokožce a budou o ni pečovat.

Vlastnosti

Hodnota pH

6,5-8,5

Podíl přírodních surovin

97 %

Země původu

Polsko

Složení

<5 % neiontové povrchově aktivní látky, <5 % aniontové povrchově aktivní látky, aditiva, alkohol, parfém, konzervanty (Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone)