Yope Čistič na sklo a zrcadla - bez parfemace (750 ml) - z 90 % z přírodních surovin

Yope Čistič na sklo a zrcadla – bez parfemace (750 ml) – z 90 % z přírodních surovin


119 

Yope Čistič na sklo a zrcadla – bez parfemace (750 ml) – z 90 % z přírodních surovin od výrobce Yope máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Přírodní sprej na okna a zrcadla bez parfemace nezanechává na čištěném povrchu žádné šmouhy ani stopy, zabraňuje nahromadění prachu a má antistatické vlastnosti, takže snadno zatočíte s ušmudlaným konferenčním stolkem či zrcadly. Sprej využijete také na čištění různých skleněných povrchů jako jsou poličky či pracovní plochy. Výborně ho doplníte univerzálním čistícím prostředkem s vůní zeleného čaje. Je tvořen z 90 % přírodních či minimálně zpracovaných surovin, které jsou bezpečné pro životní prostředí a plně biologicky odbouratelné. Kosmetické přípravky a čistící prostředky Yope byly navrženy tak, aby měly jednoduché avšak účinné složení a neobsahovaly zbytečné umělé látky tak běžné v konvenčních produktech. Jsou jemné k vaší pokožce a budou o ni pečovat.

Vlastnosti

  • Podíl přírodních surovin: 90 %
  • Země původu: Polsko
  • Složení: <5 % neiontové povrchově aktivní látky, zvýrazňovače účinku, isopropylalkohol, konzervanty (Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone)
  • Další parametry máme zde.
Podíl přírodních surovin

90 %

Země původu

Polsko

Složení

<5 % neiontové povrchově aktivní látky, zvýrazňovače účinku, isopropylalkohol, konzervanty (Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone)

Objem

750 ml