Yope Čistič na podlahy a parkety - bambus (1 l) - z 99 % z přírodních surovin

Yope Čistič na podlahy a parkety – bambus (1 l) – z 99 % z přírodních surovin


149 

Yope Čistič na podlahy a parkety – bambus (1 l) – z 99 % z přírodních surovin od výrobce Yope máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Tekutý přírodní čistící prostředek na podlahu s vůní bambusu je vhodný na čištění většiny tvrdých povrchů v domácnostech jako je terakota, linoleum, mramor, parkety, pracovní desky, okna a dveře. Díky svým čistícím složkám odstraní veškeré nečistoty a prach přičemž nezanechá žádné škrábance ani stopy na povrchu. Jeho vůně je svěží a lehká jako citrusový sorbet. Váš domov tak zůstane čistý a ještě k tomu bude dlouhou dobu nádherně a příjemně voňavý. Výborně ho doplníte čistícím sprejem na koupelny s vůní bambusu. Tekutý čistič na podlahu je tvořen z 99 % přírodních či minimálně zpracovaných surovin, které jsou bezpečné pro životní prostředí a plně biologicky odbouratelné. Kosmetické přípravky a čistící prostředky Yope byly navrženy tak, aby měly jednoduché avšak účinné složení a neobsahovaly zbytečné umělé látky tak běžné v konvenčních produktech. Jsou jemné k vaší pokožce a budou o ni pečovat.

Vlastnosti

Hodnota pH

6,5-8,5

Podíl přírodních surovin

99 %

Země původu

Polsko

Složení

<5 % aniontové povrchově aktivní látky, <5 % neiontové povrchově aktivní látky, konzervanty (Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone), parfém