Yellow&Blue Prášek do myčky na nádobí (sáček 1 kg)

Yellow&Blue Prášek do myčky na nádobí (sáček 1 kg)


144 

Yellow&Blue Prášek do myčky na nádobí (sáček 1 kg) od výrobce Yellow&Blue (Tierra Verde) máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Účinný prostředek ze snadno odbouratelných látek pro domácí myčky, který si poradí i se silně znečistěným nádobím. Základem prášku je perkarbonát sodný, který má schopnost vyčistit silně znečištěné nádobí a odstranit usazeniny od kávy, čaje a další těžko odstranitelné skvrny. Neobsahuje ropné deriváty, chlór, enzymy, syntetickou parfemaci ani barviva. Ryze česká firma Tierra Verde vyrábí prostředky Yellow&Blue a Catz&Dogz a pod vlastní značkou dováží tašky, ručníky a sáčky Casa Organica nebo Mama Natura a také menstruační kalíšky Gaia Cup. Veškerou drogerii vyrábí v Brně a podle nás je nejčistší českou značkou ekodrogerie. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Eco Garantie, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky ani substance netestuje na zvířatech a v našem sortimentu najdete jen čiště veganské produkty.

Vlastnosti

  • Certifikáty: EcoGarantie
  • NEBEZPEČÍ: Může zesílit požár; oxidant. Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Může způsobit podráždění dýchacích cest.
  • Podíl přírodních surovin: výrobce neuvádí
  • Další parametry máme zde.
Certifikáty

EcoGarantie

NEBEZPEČÍ

Může zesílit požár; oxidant. Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Může způsobit podráždění dýchacích cest.

Podíl přírodních surovin

výrobce neuvádí

Původ vůně

bez vůně