Yellow&Blue Prací prášek na bílé prádlo a látkové pleny (pytel 5 kg)

Yellow&Blue Prací prášek na bílé prádlo a látkové pleny (pytel 5 kg)


789 

Yellow&Blue Prací prášek na bílé prádlo a látkové pleny (pytel 5 kg) od výrobce Yellow&Blue (Tierra Verde) máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Prací prášek z mýdlových ořechů v bio kvalitě má bělící účinek a antimikrobiální přísadu. Skvěle si poradí s bílým prádlem. Díky dermatologické atestaci je vhodný i pro praní oblečení pro děti do 3 let a látkové pleny. Velké balení je ekologičtější i ekonomičtější. Tierra Verde, která vyrábí prostředky Yellow&Blue a Catz&Dogz, a pod vlastní značkou dováží tašky, ručníky  a sáčky Casa Organica a také menstruační kalíšky Gaia Cup, je ryze českou firmou. Veškerou drogerii vyrábí v Brně a podle nás je nejčistší českou značkou ekodrogerie. Dbá přitom na minimalizaci odpadů, vše recykluje. Žádné výrobky ani substance nebyly testované na zvířatech a neprodáváme žádné produkty se živočišnými surovinami.

Vlastnosti

  • Země původu: Česká republika
  • Počet pracích dávek: 850 g: 17 dávek, 5 kg: 100 dávek
  • Dávkování: 50 g prášku na prací cyklus
  • Další parametry máme zde.
Země původu

Česká republika

Počet pracích dávek

850 g: 17 dávek, 5 kg: 100 dávek

Dávkování

50 g prášku na prací cyklus

Složení

zeolites, sodium carbonate (uhličitan sodný), sodium percarbonate (peruhličitan sodný), silicates, sodium citrate (citronan sodný), sodium soap