Yellow&Blue Prací prášek na bílé prádlo a látkové pleny - INOVACE (kbelík 15 kg)

Yellow&Blue Prací prášek na bílé prádlo a látkové pleny – INOVACE (kbelík 15 kg)


1 658 

Yellow&Blue Prací prášek na bílé prádlo a látkové pleny – INOVACE (kbelík 15 kg) od výrobce Yellow&Blue (Tierra Verde) máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Prací prášek bez parfemace, s bělicím účinkem a antimikrobiální přísadou se postará o váš bílý a stálobarevný textil. A pozor, jeho receptura prošla inovací. Nově vymazlené složení je účinnější a na jeden prací cyklus stačí pouhá lžíce prostředku. V prášku se mísí rozemleté mýdlové ořechy, olivové mýdlo a jedlá soda. Honosí se mezinárodním certifikátem Ecogarantie a vhodný je i pro praní látkových plen a oblečení těch nejmenších škvrňat. Česko-slovenská firma Tierra Verde s.r.o. vyrábí ekologické prostředky pod několika značkami. Její ekologická drogerie nese název Yellow&Blue, kosmetické přípravky Tierra Verde a produkty pro domácí mazlíčky dostaly trefný název Catz&Dogz. Tašky, ručníky a sáčky pro denní použití pak Tierra dováží pod značkou Casa Organica či Mama Natura a pro ženy má také menstruační kalíšky Gaia Cup. Veškerou drogerii vyrábí v Brně a podle nás je nejčistší českou značkou ekodrogerie. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Eco Garantie, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky ani substance netestuje na zvířatech a v našem sortimentu najdete jen čiště veganské produkty.

Vlastnosti

  • Certifikáty: EcoGarantie
  • Dávkování: 15 g prášku (1 polévková lžíce) na prací cyklus
  • Jak recyklovat: 850g dóza: Nelze ji recyklovat, má však delší životnost než papír a patří do směsného odpadu. Sáček o 850 g a 5 kg: Recyklujte ho v kontejneru na papír. 15kg kbelík: Recyklujte v kontejneru na kov.
  • Další parametry máme zde.
Certifikáty

EcoGarantie

Dávkování

15 g prášku (1 polévková lžíce) na prací cyklus

Jak recyklovat

850g dóza: Nelze ji recyklovat, má však delší životnost než papír a patří do směsného odpadu. Sáček o 850 g a 5 kg: Recyklujte ho v kontejneru na papír. 15kg kbelík: Recyklujte v kontejneru na kov.

Materiál balení

850g dóza: C/PAP mix papíru a dalšího materiálu, 850g sáček: papír, 5kg: papír, 15kg: hliník