Yellow&Blue Gel do myčky na nádobí (1 l) - z mýdlových ořechů v bio kvalitě

Yellow&Blue Gel do myčky na nádobí (1 l) – z mýdlových ořechů v bio kvalitě


175 

Yellow&Blue Gel do myčky na nádobí (1 l) – z mýdlových ořechů v bio kvalitě od výrobce Yellow&Blue (Tierra Verde) máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Účinný prostředek do všech myček si poradí i se silně znečištěným nádobím. Základem je výtažek z mýdlových ořechů v bio kvalitě získaný nejšetrnější metodou extrakce za studena. Tierra Verde, která vyrábí prostředky Yellow&Blue a Catz&Dogz, a pod vlastní značkou dováží tašky, ručníky  a sáčky Casa Organica a také menstruační kalíšky Gaia Cup, je ryze českou firmou. Veškerou drogerii vyrábí v Brně a podle nás je nejčistší českou značkou ekodrogerie. Dbá přitom na minimalizaci odpadů, vše recykluje. Žádné výrobky ani substance nebyly testované na zvířatech a neprodáváme žádné produkty se živočišnými surovinami.

Vlastnosti

  • Země původu: Česká republika
  • Počet mycích dávek: 1 l: až 33 mycích dávek, 5 l: až 166 mycích dávek
  • Složení: silicates, sodium citrate (citronan sodný), sodium carbonate (uhličitan sodný), soapnut saponin, essential oil citrus limonum (esenciální olej citrón, obsahuje: d-dimonen, Pin-2(10)-ene)
  • Další parametry máme zde.
Země původu

Česká republika

Počet mycích dávek

1 l: až 33 mycích dávek, 5 l: až 166 mycích dávek

Složení

silicates, sodium citrate (citronan sodný), sodium carbonate (uhličitan sodný), soapnut saponin, essential oil citrus limonum (esenciální olej citrón, obsahuje: d-dimonen, Pin-2(10)-ene)

Objem

1 l